BoZKuRT

BoZKuRTLaRıN oLDuGU Y£RD£ CaKaLLaR G£Z£M£Z!!!

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Nasıl ülkücülüğe adam çekilir??

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DESTAN
Admin

MesajKonu: Nasıl ülkücülüğe adam çekilir??   C.tesi Nis. 19, 2008 9:11 pm

başlıkta da belirttiğim üzere soracağım soru nasıl ülkücülüğe adam çekebilirim??

merhaba öncelikle.. ben lise öğrencisiyim ve okulumdaki öğrenci arkadaşlarımızın ülkücülüğe katılmalarını istiyorum. okulda ülkücüler çok az bir kısım. birçok kimselerin ülkücülüğü; siyaset, kürtlere düşmanların ve Türk ırkçılarının toplanmış olduğu yer şeklinde nitelendirdiklerinden ülkücülükten kaçınıyorlar. Bunların yanlış düşünceler olduğunu ve ülkücülüğün aslını vs. vs. anlatıyorum tabi fakat şu var;

'Arkadaşlar öncelikle hedefimiz Turan, gayemiz Türk-İslam davası ve İslam şuuru altında Türklüğü yüceltmek' şeklinde konuşmak ilk bakışta daha demin saydığım nedenleri kafasında yer edindirmişleri ülkücülüğe çekmiyor ve o arkadaşlarımı ülkücülüğe çekmek için ülkücülüklen ilgili şu anki bilgilerime göre çok astronomik bilgiler, olaylar, ülkücülüğü yücelten hikayeler bilmek gerekiyor.

Bende sadece ülkücülüklen ilgili 'hedefimiz Turan, gayemiz Türk-İslam davası ve İslam şuuru altında Türklüğü yüceltmek' bildiğimden ülkücülüğe adam çekemiyorum. Smile) Biraz daha destansı, biraz daha ülkücülüğün önemini vurgulayan olaylar, kısaca ülkücülüğe adam çekmede yardımcı olacak hikayeler vs. bilsem şahsen daha çabuk arkadaşlarımın ülkücülüğe girmesine vesile olacağımı düşünüyorum.

Az çok kısaca durumu özetledim ve umarım anlamışsınızdır derdimi. İşte bu dertten kurtulacağım bilgileri, destansı gibi ilgi çekici olayları sizlerden dinlersem en azından ülkücülüğe adam kazandırmada daha da hızlı ve içten olmuş olup ülkücü arkadaşlarımız da kendini daha da içten ülkücülük gayesine adar diye düşünüyorum. Bu konuda sizlerin yardımını benden esirgemeyeceğinizi umut ediyor ve hepinizi Allah'a emanet ediyorum...
şimdiden bana dokunan yardımıyla davamıza adam kazandırmada yardımcı olacak kişilerden Allah razı olsun... çok teşekkürler gönüldaşlarım...
Kullanıcı profilini gör http://milliyetci.hareketforum.com

Nasıl ülkücülüğe adam çekilir??
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evvabin namazı nedir, nasıl kılınır?
» Psd Nasıl Yapılır?[Resimli]
» SAÇ KESİMİ??
» Hobilerimiz