BoZKuRT

BoZKuRTLaRıN oLDuGU Y£RD£ CaKaLLaR G£Z£M£Z!!!

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

NOD 32 Ve Panda Anti Virüs Programı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DESTAN
Admin

MesajKonu: NOD 32 Ve Panda Anti Virüs Programı   C.tesi Nis. 19, 2008 8:51 pm

[b]İçerdiği birçok modül ve birbirinden farklı özellikleriyle kullanıcıların işini oldukça kolaylaştıran NOD 32'nin bu son sürümündeki yeniliklerden bazıları..

- Yüksek test edilmiş virüs bulma oranı.
- En hızlı tarama oranı en az bellek kullanımı.
- Yeni gelişmiş sezgisel tarama.
- Bilinmeyen virüslerin tespit edilmesi.
- Otomatik internet güncellemesi.
- Üzerine yazılım kilitlenmiş dosyalara süzülen zararlı objeleri yok eder (.dll dosyaları v.s)
- Kolay kullanımlı yönetim paneli.
- ISCALabs sertifikalı Virüs Bulletin ödülü sahibi.

Üreticinin Açıklaması:
NOD32 Anti-virüs sistemi bilgisayarinizi tehdit eden saldirilara karsi korur. Microsoft Windows 95 / 98 / ME / NT / 2000 / 2003 / XP gibi platformlardan; birçok sayida farkli UNIX / Linux, Novell, MS DOS isletim sisteminde ve Microsoft Exchange Server, Lotus Domino ve diger mail sunucularinizda çalisan her türlü isletim sisteminize gelismis bir koruma saglar.Dataniz virüs, trojan, worm ve diger kötü niyetli saldirilarin zararlarindan korunur. Yazilima gelistirilmis tarama metotlari eklenerek gelecekte olabilecek saldirilardan ve yeni virüslerden de koruma saglanmistir.Dördüncü nesil NOD32 Anti-virüs sistemi önceden görülmemis tarama kaydi, en hizli tarama orani ve sistem kaynaklarini en az kullanan bütünlesmis bir yazilim ortami saglar.

Program 30 günlük deneme sürümüdür.
Kullanıcı profilini gör http://milliyetci.hareketforum.com

NOD 32 Ve Panda Anti Virüs Programı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası