BoZKuRT

BoZKuRTLaRıN oLDuGU Y£RD£ CaKaLLaR G£Z£M£Z!!!

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ulusalcılıkla milliyetçilik arasındaki farklar nelerdir

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DESTAN
Admin

MesajKonu: Ulusalcılıkla milliyetçilik arasındaki farklar nelerdir   C.tesi Nis. 19, 2008 8:19 pm

AlıntıGeçen gün bir dostum olan Ülkücü Araştırmacı yazar :Nihat Kızılçelik le konuşuyordum ona bir soru yöneltim Abi dedim sen yıllardır bu konu üzerinde araştırmalar yapıyorsun bana söylermisin Ülkücüyle Ulusalcının arasındaki fark nedir :Bana şöyle bir cevap verdi: Ülkücüler Milliyetçiliğini Mustafa Kemal ******ten alır .Ulusalcılar ise Milliyetçiliklerini Karl Marxtan alır .Rahmetli ******ün Milliyetçilik anlayışı İnsanidir .Karl Marxsın Milliyetçilik anlayışı hayvanidir .Mustafa Kemal ****** 69 yıldır vefat ettiği halde rahmetle anılır .Karl Marx ise Rusyada ruslar tarafından Lanetle anılır .Çünkü neden onun sapık fikirleri yüzünden Sapık stalin milyonlarca insanı katletmiştir .Mustafa Kemal ******ün Fikirleri insanı yaşatır .Karl marxsın fikirleri ise insanı öldürür .Mustafa kemalin fikirleri insanı özgürleştirir .Karl Marksın fikirleri insanı köleleştirir .Mustafa kemal Türkiyeyi Türk gençliğine emanet etmiştir .Karl marks ise Rusyayı Diktatör kasaplara teslim etmiştir .Eğer Komünistlik insanlığın faydasına iyi birşey olsaydı Rusya 1990 da Ruslar o sapık rejimi yıkıp yerine insan gibi yaşıyacakları Cumhuriyet rejimini getirmezlerdi .****** Milliyetçiliği insan gibi yaşamak istiyenlerin Milliyetçiliğidir . Ulusalcıların Milliyetçiliği ise İnsanları köleleştirmek isteyen Diktatörlerin Karl marx Lenin 50 Milyon insanı katleden kasap Stalinin Milliyetçiliğidir:Kaynak: http://www.ulkucugenclik.biz/ulkucuh...-t19326.0.html
Kullanıcı profilini gör http://milliyetci.hareketforum.com

Ulusalcılıkla milliyetçilik arasındaki farklar nelerdir
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vadideki Zambak ~ Balzac